Oferta
Instalujemy profesjonalne systemy alarmowe wraz z monitoringiem. Używamy sprzętu dobranego do konkretnych potrzeb, spełniającego wszelkie normy. Powiadamianie o alarmie następuje na wiele sposobów: drogą telefoniczną, GSM, radiową. Instalacje można zintegrować z systemem wizyjnym i móc podgladać chronione pomieszczenia. Oferujemy także bariery podczerwieni i mikrofalowe.
Oferta obejmuje kamery, obiektywy, multipleksery, magnetowidy, cyfrowe systemy zapisu na komputerach oraz wszelkie inne urządzenia z tej dziedziny. Sprzęt nadaje się idealenie do ochrony budynków, nadzorowania pracowników podczas pracy, zdalnego śledzenia tego co dzieje się w firmie podczas naszej nieobecności. Obraz może zostać nagrany w sposób tradycyjny (magnetowid) lub na dysku twardym komputera. Komputer podłączony do internetu, dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu, zapewnia dostęp do zdjęć z każdego miejsca na świecie.
Projektujemy oraz wykonujemy złożone systemy parkingowe, proste szlabany drogowe, małe parkingi. Parkingi płatne, z karami dostępu, na żetony. System parkingowy szybko sie zwraca i w dłuższej perspektywie przynosi wymietne korzyści. Stosujemy elastyczne rozwiązania, dopasowane do życzeń klienta. Dla celów kontrolnych możemy zliczać ilość faktycznie zaparkowanych pojazdów, prowadzić zapis video, robić zdjęcia pojazdom wjeżdżającym/wyjeżdżającym, identyfikować rejestracje pojazdów.
Wdrażamy kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz kontroli dostępu RCP/KD. W ofercie posiadamy wiele wariantów urządzeń i konfiguracji łatwo dopasowujących się do potrzeb konkretnych firm. Nowością są czytniki linii papilarnych, dzięki którym zbędne staje się pamiętanie o kartach plastikowych czy innych identyfikatorach. Autorskie oprogramowanie uzupełniające pakiet w pełni integruje się zarówno z oferowanym przez nas sprzętem, jak i już istniejącą infrastrukturą. Dane i raporty z systemu mogą być importowane do popularnych programów kadrowo-płacowych.
Integrujemy bramki obrotowe z czytnikami linii papilarnych, kart plastikowych, pastylek iButton, itd. Polecamy także zamki z wbudowanymi czytnikami biometrycznymi lub klawiaturami. Wszystkie te urządzenia da się z powodzeniem scalić z systemem alarmowym, co daje dodatkowy komfort obsługi.
Inteligentny dom lub budynek obejmuje wykonanie szerokiego zakres różnych instalacji, które w mniejszym lub większym stopniu są ze sobą powiązane i zintegrowane oraz uzupełnione o różnego rodzaju czujniki pozwalające reagować na czynniki otoczenia i środowiska. Najczęściej integruje się instalację elektryczną, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC), rolet i żaluzji, bram garażowych i wjazdowych, nawodnienia ogrodu, wideodomofonową, alarmową (SSWiN), telewizji dozorowej (CCTV), audio i video, RTV/SAT, a także teleinformatyczną (komputerową i telefoniczną).
Dowolne zestawy komputerowe na zamówienie. Zgodnie z życzeniami klienta. Jeśli nie masz pojęcia o komputerach, podaj tylko maksymalna kwotę jaką możesz przeznaczyć na zakup - resztą się już zajmiemy. Masz już dosyć windows? Może czas na Linuxa? Żaden problem. Serwery, stacje robocze, uruchamianie wszelkich usług sieciowych - żaden problem.
Potrzebne Ci urządzenie do konkretnego zadania ? Ustalamy szczegóły, tworzymy prototyp, testujemy, dostarczamy gotowe urządzenie wraz z oprogramowaniem na PC. Czekamy na nietypowe zamówienia.
Wykonujemy sieci lokalne z dostępem do internetu. W firmach, domach, blokach. Twoja Firma posiada kilka oddziałów ? Połączymy je w jedna sieć. To wygoda i oszczędności. Twoje osiedle nie ma dostępu do internetu ? Zadzwoń, znajdziemy rozwiązanie. Posiadamy Certyfikat Instalatora systemu EmiterNet.
Bazy danych w oparciu o mySQL oraz PHP. W systemach Windows oraz Linux. Tworzymy bazy danych pod dyktando klienta. Masz wielu klientów, tracisz mnóstwo czasu na szukaniu danych, marnujesz pieniądze..a wystarczy stworzyć systemy bazodanowy. On pozwoli szybko odszukać klientów i towary. Sporządzi statystyki, obliczy zyski.
Domofony oraz videodomofony. Również systemy łączące domową instalcję telefoniczną z domofonową - obsługa domofonu zwykłym aparatem telefonicznym. Domofony dla domków, osiedli, bloków.